• »
  • O firmie

O Akademii Operatora

O firmie

Nasz dział - Akademia Operatora jest dziś jednym z najczęściej wybieranym podmiotem szkoleniowym w Polsce. Przez kilka lat z naszych usług skorzystało wielu klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Nasza firma została wielokrotnie wybierana na głównego dostawcę szkoleń dla dużych, strategicznych projektów budowlanych.

Zespół Akademii Operatora

Nie byłoby Akademii Operatora bez naszej kadry. Nasz zespół składa się z ludzi z ogromna wiedzą teoretyczną i praktyczną. Każdy z naszych wykładowców, trenerów jest profesjonalistą i ma status eksperta w tym co robi. Pasja i oddanie nauczycieli przekłada się na wysokie wyniki zdawalności u naszych klientów oraz sprawia, że po naszych szkoleniach pozostaje wiedza, którą operatorzy wykorzystują w codziennej pracy.

 Akademia Operatora w liczbach

  • 6570 osób przeszkolonych 2020 roku
  • 32 własne jednostki sprzętowe,
  • 170 jednostek szkoleniowych dostępnych w oparciu o umowy najmu
  • 24 Wykładowców i Trenerów

Więcej o naszych oddziałach

Akademia Dobrej Jazdy działalność rozpoczęła w 2001 roku i jest obecnie najprężniej działającym ośrodkiem szkoleniowym organizującym szkolenia, warsztaty o tematyce technicznej w województwie dolnośląskim. W ramach firmy funkcjonuje obecnie 6 sekcji szkoleniowych podzielonych według oferowanego zakresu kursów, tj.:

Każdy z naszych działów szkoleniowych jest przygotowany do prowadzenia szkoleń na najwyższym możliwym poziomie jakościowym oraz profesjonalnej obsługi każdego klienta.

Sukcesywny rozwój naszej firmy pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia, które wykorzystaliśmy w procesie budowy nowych usług szkoleniowych.